Dlaczego Volkswagen?

Marka Volkswagen zyskała światową sławę i charakteryzuje ją doskonała jakość wykonania, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Użytkownicy Volkswagena mogą być pewni, że ich wybór jest wart swojej ceny i symbolizuje prawdziwy prestiż. Bardzo istotne są dla nas: nieustanny rozwój techniczny, ekologia i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Efektem progresywnego podejścia do naszych produktów są między innymi innowacje, które mają za zadanie wspierać kierowcę, podnosząc pewność prowadzenia i komfort jazdy. Dzięki temu zaufanie Klientów do marki Volkswagen ciągle wzrasta.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.