Poznaj możliwości
Oryginalnych akcesoriów Volkswagen?

Chcesz, żeby Twój Volkswagen wyróżniał się wśród innych? Chcesz podróżować jeszcze bardziej komfortowo i przyjemnie? Planujesz przygodę życia, ale nie wiesz jak przewieźć rower, narty albo... kajak?

Volkswagen pomoże Ci spełnić Twoje oczekiwania. Równolegle z powstawaniem nowego modelu samochodu konstruktorzy tworzą, rozwijają i testują odpowiednie dla niego akcesoria. Wszystko w myśl zasady, że samochód jest tak doskonały, jak doskonała jest najmniejsza jego część. Dzięki temu wszystkie Oryginalne akcesoria Volkswagen? to nie tylko najwyższa jakość, maksymalna funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania, ale przede wszystkim idealne dopasowanie techniczne i stylistyczne do Twojego samochodu.

Przejrzyj katalog ogólny Oryginalnych akcesoriów Volkswagen?, a o szczegółowe informacje zapytaj Autoryzowanych Partnerów Volkswagena.

Katalog ogólny Oryginalnych akcesoriów Volkswagen (PDF; 10,2MB)

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.